Domy Španelsko
Inspirujte se na našem blogu Inspirujte se na našem blogu

Co koupit ve Španělsku?

Co koupit ve Španělsku?
25 dub

Pokud si nejste jisti, co koupit ve Španělsku, nebojte se, máme pro vás několik léty prověřených tipů. V tomto článku zmíníme věci ke koupi ve Španělsku, jako jsou různé španělské suvenýry nebo dobroty ze Španělska! Čím je Španělsko známé? Jaký dárek ze Španělska ocení vaše rodina?

Za nás je nejlepší samozřejmě si ve Španělsku koupit nemovitost :) To uděláte nejlépe, to je nejlepší nákup, super investice a je to prostě cool, když vlastníte apartmán s výhledem na moře. Navíc ho pronajímáte a tak se vám investované peníze rychle vrátí.

Ale předpokládejme, že ne každý chce nemovitost u moře a jen chce seznam zajímavých věcí, které je možné dovést ze Španělska z dovolené. Třeba pro rodinu.

CO NAKOUPIT VE ŠPANĚLSKU?

Když plánujete svou dovolenou do Španělska, určitě si na cestu zpět nechte v kufru trochu místa navíc, abyste si s sebou domů mohli přivézt ze Španělska nějaké jejich úžasné dobroty. Je těžké navštívit místní trh a nezamilovat se do mnoha věcí, které zde uvidíte.

Toto jsou věci, které si můžete ve Španělsku koupit a můžete je zabalit do kufru a vzít si je sebou domů. Španělské suvenýry je zábavné kupovat a ještě lepší je dávat jako dárky ze Španělska.

Olivový olej

Španělské olivy a olivový olej jsou naprosto výborné a jsou perfektním dárkem ze Španělska. Věděli jste, že Španělsko je největším světovým producentem olivového oleje? Ano, Španělsko vyrábí jedny z nejlepších olivových olejů na světě a dokonce je prodává i do Itálie.

Ve Španělsku se olivový olej používá pravidelně, většinou do salátů, salátových dresinků a k vaření. Místní olivový olej je tak dokonalý dárek pro každého vašeho rodinného příslušníka.

Nejlépe uděláte, když koupíte extra panenský olivový olej, ten je nejkvalitnější. Kupujte olej ve sklince nebo v plechovce.

Víno nebo Cava (šumivé víno)

Koupit víno ve Španělsku je skoro nutností. Buď kupte klasické víno, nebo zkuste koupit Cavu. Špičková španělská šumivá vína Cava vycházejí ze stejných principů jako Champagne, vyrábí se tradiční metodou kvašení vína v lahvi. Takovou zajímavostí je, že označení Cava se smí používat pouze pro šumivá vína ze zákonem vymezené oblasti ve španělském Katalánsku, takže toto označení je zároveň garancí kvality a místa původu.

My jezdíme do oblasti Alicante pravidelně a ochutnávka vín je jednou z našich oblíbených aktivit - ale nemusíte být ve Španělsku, abyste si mohli vychutnat španělská vína. Dovezte víno přátelům domů do České republiky a budou nadšeni, uvidíte. A příště poletí do Španělska s vámi.

Španělské ubrusy

A něco ptro dámy. Krásné ubrusy seženete na většině městských trhů. A jsou také celkem oblíbeným dárkem z cesty do Španělska. Ale jen pro dámy. Pány ubusem moc neohromíte, to je pravda. Třeba pro babičku je to ideální a nádherný dárek.

Vějíř ze Španělska

Když se procházíte po ulicích Španělska, nemůžete si nevšimnout, že všechny španělské dámy celý den používají krásné vějíře. Je to super dárek ze Španělska pro ženy a slečny všech věkových kategorií.

Nejen, že jsou užitečné, ale jsou také krásné jako dekorace v domácnosti. Navíc jsou vějíře velmi lehké, takže pokud bojujete s váhou zavazadla do letadla, vějíře jsou jednou z nejlepších věcí, které lze ve Španělsku koupit, protože se snadno přepravují.

Španělské šátky

Šátky jsou oblíbeným doplňkem po celý rok. Obvykle je najdete téměř kdekoli v každém španělském městě. Zkuste se podívat na místní trhy. Dají se koupit v ceně od 1 do 5 eur za kus. Jsou rovněž perfektním dárkem, který si můžete vzít s sebou v kufru. Lehké a skladné.

Španělská keramika

Toto je pravděpodobně jeden z nejoblíbenějších španělských suvenýrů - španělská keramika. Bez ohledu na to, kde se ve Španělsku nacházíte, najdete tam na trhu i barevnou, ručně vyráběnou keramiku. Je to pravděpodobně jeden z našich oblíbených dárků ze Španělska, protože jejich keramika je vesele barevná a rozzáří každý prostor.

Galerie obrázků

Share

Nemovitosti

WhatsApp