Domy Španelsko
Inspirujte se na našem blogu Inspirujte se na našem blogu

Muzeum Volvo Ocean Race

Muzeum Volvo Ocean Race
27 srp

Muzeum Volvo Ocean Race, jediné na světě, které představuje svět plachtění, nachází se pět minut od Explanady v oblasti Volvo z přístavu Alicante.

Muzeum Volvo Ocean Race má volný vstup, je to moderní prostor vybavený interaktivními prvky, nacházejí se zde hry s loděma, takže jsou zde ideální zážitky, které můžete vychutnat jako rodina. Muzeum Volvo Ocean Race je místo, kde můžete objevovat neuvěřitelné lidské příběhy, které se staly v dávné historii této soutěže. Muzeum poukazuje, jaké jsou lodě a jaký je život na palubě pro námořníky, kteří se pustili do tohoto dobrodružství.


O víkendech, muzeum také nabízí dvě fantastické zajímavosti: simulátor závodu a loď Brazílie 1.
Při návštěvě Brazílie 1 si návštěvníci ocení nejen působivé rozměry třídy Volvo Open 70, které je dlouhé 21,5 metru a vysoká 31,5 metru. Uvidí i neuvěřitelné prostory, v nichž námořníci se nachází po dobu soutěže, která trvá 9 měsíců.
Nejvíce odvážní mohou zažít v Simulátoru závod (The Ride), který představuje opravdové momenty na lodi, které jsou všeobecně známé jako "Forma 1" moře, při plavbě oceánů se silnými vlnami. Muzeum je vybavené obchodem a kavárnou, kde mají děti bezplatný program.

Share

WhatsApp