Domy Španelsko
Inspirujte se na našem blogu Inspirujte se na našem blogu

Golfová hřiště pro všechny

Golfová hřiště pro všechny
20 srp

Není důležité, jestli jste zdatný hráč, nebo začátečník, v Alicante si zahraje každý. Představujeme vám dvě golfové hřiště na pobřeží Costa Blanca:

La Marquesa Golf & Country Club

Pod městem Rojales, v údolí s krásnými výhledy na okolní krajinu a hory, se nachází osmnáctijamkové hřiště, které je hratelné pro golfisty všech úrovní. Jeho design nevytváří zvláštní nároky na herní dovednosti a přesnost. Fairwaye lemované borovicemi a palmami a krásně tvarované greeny přináší klidnou a příjemnou hru v nádherném prostředí kdykoliv v roce.

El Plantio Golf Club

El Plantio je hřiště přímo v Alicante, bylo navrženo Ferry Manuelem Ruizem a otevřeno bylo v roce 1993. Je hojně pokryto vegetací a díky zalesnění rozmanitými rostlinami získalo exotický charakter. Vynikající a pestrý design dává vyniknout širokým, pohodlným fairwayím i nádherným greenům. Každá jamka má několik odpališť, což umožňuje příjemnou hru hráčům s různými zkušenostmi. Impozantní klubovna a ochotný personál podtrhuje krásu celého hřiště. El Plantio je hřištěm, které vyniká bohatou vegetací, výborným stavem a skvělými službami.

Share

WhatsApp