Domy Španelsko
Inspirujte se na našem blogu Inspirujte se na našem blogu

Kde se najist aneb top ctyri restaurace v Alicante

Kde se najist aneb top ctyri restaurace v Alicante
15 srp

Top restaurace v Alicante


LA TABERNA DEL GOURMET

Restaurace přímo u promenády s důrazem na kvalitu biopotravin, které upravují do podoby tradičních pokrmů? To je La Taberna del Gourmet. Připravují se zde šťavnaté tapas, sendviče, maso a sýry ze všech regionů. V restauraci se můžete těšit na nejlepší maso, čerstvé mořské plody z rybího trhu nebo ovoce a zeleninu ze zahrad Alicante. Nechybí zde ani bohatá nabídka nejrůznějších vín, které posunou gastronomický zážitek o úroveň výš.

Průměrné ceny:

6-38 €

Webové stránky:

www.latabernadelgourmet.com

NOU MANOLÍN

Restaurace Nou Manolín se nachází přímo v centru Alicante. Rodinný podnik otevřený již roku 1971 staví na kombinaci usilovné práce a důrazu na detail, které jsou pilířem jejich úspěchu. Díky tomu nese restaurace již několik zasloužených ocenění. Neustále se přizpůsobuje požadavkům klientely, kterou pravidelně láká na vybrané delikatesy. Najdete zde tradiční středomořskou kuchyni, která obsahuje zeleninu, ryby a mořské plody, velmi oblíbené rýžové pokrmy, a samozřejmě nemohou chybět ani tradiční tapas. V nabídce naleznete široký výběr vín přímo z vinic Alicante.

Průměrné ceny:

17-32 €

Webové stránky:

www.noumanolin.com

LA ERETA

Pokud chcete zažít trochu luxusu, nevynechejte návštěvu La Ereta. Restaurace se nachází na pláži, hned vedle zámku Santa Barbara, a je považována za jednu z nejkrásnějších restaurací v Alicante. Nabízí tři druhy menu, která jsou založena na sezónních surovinách. Intimní a okouzlující místo s unikátní architekturou ve tvaru skleněného kvádru poskytuje stejně jedinečný výhled z každé části restaurace. Pro ještě romantičtější atmosféru jsou čtyři stoly situovány přmo na terase.

Průměrné ceny:

40-80€

Webové stránky:

www.laereta.es

Share

Nemovitosti

WhatsApp