Domy Španelsko
Inspirujte se na našem blogu Inspirujte se na našem blogu

Investice do nemovitosti v zahraničí

Investice do nemovitosti v zahraničí
17 úno

Řada lidí v koupi nemovitosti u moře vidí také výhodnou investiční příležitost. Ano, investice do nemovitosti v zahraničí nabízí vysokou míru návratnosti.

Nemovitosti jsou obecně pro investory lákavým způsobem, jak diverzifikovat svá portfolia - nemovitosti nabízí určité daňové výhody a růst, které jiné třídy aktiv nemohou vždy nabídnout. Zatímco většina investorů začíná investovat do nemovitostí v ČR, může přijít chvíle, kdy zvažují své investice i do nemovitostí v zahraničí. Investice do nemovitostí může být skvělým způsobem, jak dále diverzifikovat portfolio a získat přístup k zajímavým příležitostem v rostoucích zemích. Nemovitost v zahraničí může dokonce fungovat jako váš druhý domov, což taky pro někoho může znít hodně zajímavě.

VÝHODY INVESTICE DO NEMOVITOSTI V ZAHRANIČÍ - PROČ O TOM UVAŽOVAT?

  • obecně je investice do nemovitostí výnosnější než investice do komodit, akcií a obligací
  • z nájmu máte vyšší výnosy, než z nemovitostí v ČR (záleží na lokalitě)
  • investice do nemovitostí je také velmi účinnou ochranou před znehodnocením majetku inflací
  • v zahraničí bývá rychlejší růst cen nemovitostí než v ČR (i o 8% i více)
  • ochrana před kolísáním kurzu koruny
  • pokud si koupíte nemovitost ve vyspělé zemi, třeba ve Španělsku, jedná se o větší bezpečnost investice
  • jak jsme zmiňovali, jde i o diversifikaci vašeho portfolia - zvláště, pokud už třeba vlastníte několik nemovitostí v ČR
  • díky naší nabídce může být Vaše investice naprosto bezstarostná, dokážeme se o vše postarat
  • možnost rychlého exitu - tedy prodání nemovitosti - obecně se nemovitosti v zahraničí velmi dobře a rychle prodávají (záleží na lokalitě samozřejmě)

BOJÍTE SE VYSOKÝCH CEN NEMOVITOSTÍ? VYVEDEME VÁS Z OMYLU

Pokud jste problematiku vlastnictví nemovitosti v zahraničí zanevřeli s tím, že nejste dostatečně bohatí, a že taková investice určitě není pro vás, musíme vás vyvést z omylu. Našimi klienty nejsou pouze milionáři a velmi bohatí lidé, ale ve většině případů to jsou obyčejní lidé, kteří myslí na svou budoucnost. Ano, lidé, kteří si mysleli, že taková investice není rozhodně pro ně. Mezi našimi klienty najdete seniory nebo učitele, kteří si tak plní své sny. Neváhejte a napište nám, rádi si s vámi pohovoříme o problematice rozumně investovaných prostředků. O tom, zda dáte přednost koupi nemovitosti v tuzemsku nebo v cizině, rozhoduje především způsob, jakým chcete nemovitost využívat a také předpokládané a výnosy a míra zhodnocení vložených prostředků. S tím vším vám rádi poradíme.

Při realizaci investice v zahraničí, například ve Španělsku, je důležité mít jakousi místní "spojku", tedy zkušeného realitního konzultanta s dobrou znalostí prostředí, jazyka a osobními vazbami na místní právníky, notáře, daňové poradce i lokální logistiku. A touto spojkou jsme pro vás my.

ČEŠI OBJEVUJÍ NOVÉ MOŽNOSTI JAK TRÁVIT DOVOLENOU

Pokud vlastníte nemovitost v zahraničí, jak asi správně tušíte, nejde jen o příjem z pronájmu. Přibývá také těch, kdo si nechtějí dům či apartmán u moře jen pronajímat, ale touží ho vlastnit. A třeba v něm 3 měsíce bydlet.

Lidé v posledních letech rádi investují do nemovitostí jako do druhého či dokonce třetího bydlení - prostě lidé chtějí mít dobře uložené peníze a nemovitost sem tam i využívat.

Tak. Co myslíte? Je pro vás tato investice zajímavá? Pokud ano, zavolejte nám, nebo napište. My vám vše popíšeme a ukážeme. A můžete mít nemovitost u moře, jejíž hodnota pěkně poroste.

Share

Nemovitosti

WhatsApp