Domy Španelsko
Inspirujte se na našem blogu Inspirujte se na našem blogu

PLÁŽ SAN JUAN V ALICANTE

PLÁŽ SAN JUAN V ALICANTE
11 zář

San Juan je slavná a oblíbená pláž v Alicante. Je opravdu super, což dokazuje fakt, že každoročně získává Modrou vlajku, což je ocenění, které potvrzuje ekologickou nezávadnost, bezpečnost, pohodlí a i její čistotu.

Pláž San Juan je určitě tou nejznámější pláží v městě Alicante. Je to krásná písčitá pláž, které se rozprostírá od pláží v El Campello až po údolí Cabo de las Huertas.

Je to otevřená pláž s velmi kvalitním jemným pískem, u které se nachází mnoho apartmánů, restaurací, barů a dalších služeb a podniků. Restaurace a bary najdete vlastně po celé této pláži, z nichž některé jsou skutečně přímo na samotné pláži. Vstup do moře je velmi pomalý a pozvolný, což je vhodné hlavně pro nejmenší děti. Do hloubky jdete alespoň 10 metrů.Pláž San Juan je velmi blízko golfovému hřišti Alicante Golf a výhodou také je, že v okolí je mnoho veřejných parkovacích míst, stejně jako oblastí vyhrazených pro různé sporty, jako je plážový volejbal, fotbal, windsurfing atd. V bezprostřední blízkosti pláže San Juan se nacházejí hotely různých kategorií.

Podél pobřeží je moc pěkná promenáda s vysokými palmami. Zde jsou pro pohodlný odpočinek turistů k dispozici bary, kavárny, restaurace různých kuchyní a cen. Některá zařízení fungují nejen ve dne, ale i v noci. Pláž San Juan je super mladé lidi, ale i rodiny s dětmi. Infrastruktura je zde velmi dobře rozvinutá, veřejná doprava jezdí na pláž z Alicante a podél pobřeží.

Pláž San Juan je oblíbená mezi místními obyvateli i mezi turisty z různých měst Španělska a dalších evropských zemí.

Šířka pláže: nejméně 60 metrů

Délka: více než 3 km

Galerie obrázků

Share

Nemovitosti

WhatsApp