Domy Španelsko
Investice do nemovitostí ve Španělsku Investice do nemovitostí ve Španělsku

Jaké jsou výhody investic do nemovitostí v Alicante? Kromě možnosti trávit každé léto a zimu v krásném přímořském prostředí s řadou golfových hřišť máte také příležitost pravidelně vydělávat.

Alicante každoročně navštíví stovky turistů a golfových nadšenců. Podělte se s nimi o nezapomenutelné zážitky a nabídněte jim luxusní ubytování ve své vile. Vaše nemovitost vám bude přinášet výhody po celý rok - i když nebudete v Alicante.

Investujte bez starostí - pomůžeme vám s nákupem nemovitosti i s pronájmem a vše zařídíme za vás.

Jak se ve Španělsku kupují nemovitosti?

U nás zcela bezstarostně. Podívejte se na nabídku našich nemovitostí, a pokud vás některá zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Máte trochu jinou představu? Stačí ji říct a my vám pomůžeme najít ideální nemovitost.

Jakmile budete mít jasno, vydáme se společně na prohlídku Španělska. Budeme vás provázet po celou dobu - od první návštěvy vašeho vysněného domu až po podpis kupní smlouvy.

  • Pomůžeme s výběrem a koupí vstupenek
  • Přímo na letišti si vás vyzvedne český makléř
  • Zajistíme prohlídky všech nemovitostí, o které máte zájem
  • Zajistíme ubytování
  • Budeme s vámi při podpisu kupní smlouvy
  • Pomůžeme vám nemovitost pohodlně pronajmout

Co byste měli udělat nyní?

  1. Kontaktujte nás se svou představou o vysněném bydlení...

  2. Doprovodíme vás do Španělska a ukážeme vám ty nejlepší nemovitosti...

  3. Usadíte se ve svém novém domově a budete si užívat...

Dokonalá investice

Španělské nemovitosti nemusíte využívat jen jako letní nebo prázdninové sídlo, můžete z nich těžit po celý rok. Poradíme vám, jak svůj dům nebo byt pohodlně pronajmout i v době vaší nepřítomnosti a ještě na něm vydělat.

Vydělávejte peníze z pohodlí domova

Nevíte, jak získat vhodné nájemníky a zajistit, aby váš dům zůstal v perfektním stavu? Ať už hledáte nájemníky na delší dobu nebo krátkodobé hosty, o vše se postaráme za vás.

Nejenže při další návštěvě najdete svou nemovitost nepoškozenou, ale navíc budete mít jistý výdělek - až 20 %. Bez práce a bez námahy.

Vyberte si ideální dům pro investici

Jak najít ideální nemovitost u moře, která vám bude vydělávat i v době vaší nepřítomnosti? Poradíme vám s výběrem. Zavedeme vás do nejatraktivnějších lokalit a pomůžeme vám s výhodnou koupí.

WhatsApp