Domy Španelsko
Poznejte Malaga Poznejte Malaga

Costa del Sol

Oblíbená destinace Malaga se nachází na Costa del Sol, takzvaném slunečném pobřeží“, a nabízí nebývalé vyžití nejen sportovním nadšencům, ale také milovníkům kultury či potápění.

Jelikož je Malaga z jedné strany chráněna horským masivem, nabízí ideální mikroklima, které není ani příliš chladné ani příliš horké. Pokud vás omrzí pláže, můžete se vydat na výlet do hor nebo navštívit některé z golfových hřišť nedaleko.

Není Španělsko jako Španělsko. Andaluské Slunečné pobřeží nabízí jedinečnou kombinaci nejlepšího klimatu v kontinentální Evropě (průměrná roční teplota přes 20 stupňů), úžasné gastronomie, nádherné přírody, spoustě pláží, špičkových služeb, vysoké úrovně životního stylu a vzdělání a bohaté sportovní a kulturní vyžití.

Navíc skvělá dopravní dostupnost z České republiky díky pravidelnému a přímému leteckému spojení z Prahy či Vídně a perfektní infrastruktura umožňující jednoduše cestovat do dalších destinací.

Malaga – Golf, Costa del Sol = Costa del Golf, v překladu: Slunečné pobřeží = Pobřeží golfu

V celém Španělsku je celkem přes 400 špičkových golfových hřišť a Španělsko patří společně s Portugalskem k nejoblíbenějším golfovým destinacím českých golfistů. Slunečné pobřeží je ráj golfistů, kde se nachází přes 70 golfových hřišť, v samotné Malaga je 15 hřišť.

Costa del Sol je nejznámnější španělskou golfovou destinaci s velkou koncentrací golfových hřišť, která láká především nádhernou přírodou, uchvacujícími výhledy na moře a hory, variabilním terénem, celoročně příznivým klima, výtečnou gastronomií a prvotřídním servisem.

Mezi nejznámější patří Real Club de Golf las Brisas, Los Naranjos Golf Club, Aloha Golf Club Malaga, které se nachází v oblasti Nová Andalusie, dále La Quinta, Atalaya Golf, Country Club a Guadalmina.

Zajistěte atmosféru okolností

Reason image

Jedinečné klima

Reason hover icon

Po většinu roku se můžete těšit na slunečné počasí - v Alicante neklesají teploty pod 20 °C ani v prosinci. Můžete relaxovat na pláži, vyrazit na výlet nebo si zahrát golf.

Reason image

Léčebný charakter a velké společenské a sportovní využití

Reason hover icon

Užijte si příjemnou středomořskou atmosféru. Dlouhé krásné pláže, čisté moře a nádherná příroda vás doslova uchvátí.

Reason image

Spick golf playback

Reason hover icon

Milovníci tohoto outdoorového sportu si zde přijdou na své. Golfová hřiště na pobřeží Costa Blanca navštěvují golfisté z celého světa.

Reason image

Vynikající
gastronomie

Reason hover icon

Ochutnejte španělskou kuchyni - mořské plody, dezertní sýry, paelle, tortilly a další místní pokrmy k rychlému ochutnání.

WhatsApp